If you have any questions, please use our Contact Form.
You can also order by e-mail: info@biomol.com
Larger quantity required? Request bulk
You can also order by e-mail: info@biomol.com
Larger quantity required? Request bulk
Viewed
| Keywords: | Interleukin 17A, Recombinant Rabbit Interleukin 17A (IL17A), partial |
| Supplier: | Cusabio |
| Supplier-Nr: | EP011597RB |
Properties
| Application: | Activity not tested |
| Conjugate: | No |
| Host: | E.coli |
| Species reactivity: | rabbit |
| MW: | 42.3 kD |
| Purity: | >90% (SDS-PAGE) |
Database Information
| KEGG ID : | K05489 | Matching products |
| UniProt ID : | G1SLF2 | Matching products |
| Gene ID : | GeneID 100339322 | Matching products |
Handling & Safety
| Storage: | -20°C |
| Shipping: | +4°C (International: +4°C) |