Item number: VHPS-3541
| Keywords: | GAPD, GAPDH, CDABP0047, EC=1.2.1.12, EC=2.6.99.-, Peptidyl-cysteine S-nitrosylase GAPDH, Glyceraldehyde-3-phosphate... |
| Application: | RNA quantification |
Item number: HHK-1
| Application: | RT-PCR, Gene expression analysis |
Item number: VHPS-110
| Keywords: | ACTB, Beta-actin, Actin, cytoplasmic 1, Actin, cytoplasmic 1, N-terminally processed |
| Application: | RNA quantification |
Item number: ARG83092.100
| Application: | qPCR |
Item number: Cay41403-1
| Keywords: | Sexually Transmitted Infection |
| Application: | Optimized for QuantStudio 5, 6, 7, 12K |
Item number: Cay41401-1
| Application: | Optimized for QuantStudio 5, 6, 7, 12K |
Item number: Cay41488-1
| Keywords: | WND4 |
| Application: | Optimized for Bio-Rad CFX96 / CFX384 |
Item number: Cay41402-1
| Keywords: | Clavispora lusitaniae |
| Application: | Optimized for QuantStudio 5, 6, 7, 12K |
Item number: BPS-71271
| Keywords: | TO, TDO, TRPO, Tryptophanase, Tryptophan pyrrolase, Tryptophan oxygenase, Tryptamin 2,3-dioxygenase, Tryptophan... |
| Application: | RT-qPCR, RT-PCR |
| Species reactivity: | human |
Item number: BPS-71272
| Keywords: | IDO, IDO-1, Indoleamine 2,3-dioxygenase 1, Indoleamine-pyrrole 2,3-dioxygenase, |
| Application: | RT-qPCR, RT-PCR |
| Species reactivity: | human |
Item number: G-VA0001.100
| Keywords: | SARS-CoV-2 Detection Kit - Triplex Taqman RT-qPCR Kit for Coronavirus Detection (2019-nCoV) |
| Application: | RT-qPCR |
| Species reactivity: | human |
Item number: ARG83091.100
| Application: | qPCR |