- Search results for A0A140HDP8
Cookie preferences
This website uses cookies, which are necessary for the technical operation of the website and are always set. Other cookies, which increase the comfort when using this website, are used for direct advertising or to facilitate interaction with other websites and social networks, are only set with your consent.
Configuration
Technically required
These cookies are necessary for the basic functions of the shop.
"Allow all cookies" cookie
"Decline all cookies" cookie
CSRF token
Cookie preferences
Currency change
Customer-specific caching
FACT-Finder tracking
Individual prices
Selected shop
Session
Comfort functions
These cookies are used to make the shopping experience even more appealing, for example for the recognition of the visitor.
Note
Show the facebook fanpage in the right blod sidebar
Statistics & Tracking
Affiliate program
Conversion and usertracking via Google Tag Manager
Track device being used
6 products were found matching "A0A140HDP8"!
Close filters
Filter by:
No results were found for the filter!
Item number: TGM-TMPY-01973-100ug
Description: CD16/FCGR3 Protein, Rhesus, Recombinant (His & Avi) is expressed in HEK293 mammalian cells with His and Avi tag. The predicted molecular weight is 25.3 kDa and the accession number is A0A140HDP8.
| Keywords: | Fc receptor, IgG, low affinity III |
| MW: | 25.3 kD |
From 658.00€
*
Item number: TGM-TMPY-01974-100ug
Description: CD16/FCGR3 Protein, Rhesus, Recombinant (His) is expressed in HEK293 mammalian cells with His tag. The predicted molecular weight is 22.7 kDa and the accession number is A0A140HDP8.
| Keywords: | Fc receptor, IgG, low affinity III |
| MW: | 22.7 kD |
From 658.00€
*
Item number: TGM-TMPY-01989-100ug
Description: CD16/FCGR3 Protein, Rhesus, Recombinant (His & Avi), Biotinylated is expressed in HEK293 mammalian cells with His and Avi tag. The predicted molecular weight is 25.3 kDa and the accession number is A0A140HDP8.
| Keywords: | Fc receptor, IgG, low affinity III |
| MW: | 25.3 kD |
From 436.00€
*
Item number: E-PKSQ050099.10
Protein Construction: Recombinant Cynomolgus Low Affinity Immunoglobulin Gamma Fc Region Receptor III-A is produced by our Mammalian expression system and the target gene encoding Glu21-Gly206 is expressed with a 6His tag at the C-terminus. Sequence: Glu21-Gly206. Fusion tag: C-6His Endotoxin: < 1.0 EU per µg as...
| Keywords: | Fc-gamma receptor 3A, Recombinant Cynomolgus Fc gamma RIIIA/FCGR3A/CD16a (C-6His) |
| Expressed in: | Human cells |
| Origin: | cynomolgus |
| MW: | 22 kD |
From 107.00€
*
Item number: NOV-CW91.10ug
Recombinant Cynomolgus Low Affinity Immunoglobulin Gamma Fc Region Receptor III-A is produced by our Mammalian expression system and the target gene encoding Glu21-Gly206 is expressed with a 6His tag at the C-terminus.
| Keywords: | Fc-gamma receptor 3A, Recombinant Cynomolgus CD16a (C-6His) |
| Expressed in: | Human cells |
| Origin: | Cynomolgus |
| MW: | 22 kD |
From 113.00€
*
Item number: G-RPES6771.10
| Keywords: | Fc-gamma receptor 3A |
| Expressed in: | Human cells |
| Origin: | Cynomolgus |
171.00€
*